Tel Çit

ADANA TEL ÖRGÜ ÇİT SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

ADANA VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

Demir direk, beton direk veya panel çit uygulaması için  toprağa en 50 cm  çapında ve 80 cm derinliğinde belirlenen (2-3 m) aralıklarla kuyu açılır. Direk diplerine dökülecek beton harç 300-400 doz aralığında olup demir veya beton direk taşlarla sıkıştırılmalıdır.

Tel örgüleri oluşturan örgülenmiş çelik teller sıcak daldırma galvanizden oluşmuştur. 80 gr/m2 maksimum kaplamanın altında çelik muhafaza etmektedirler. Ağırlığı 370 gr/m2 dir. Fakat tel kalınlıklarına göre de değişim gösterebilir bu durum. Genellikle iki şekilde tercih edilir.

Pvc Kaplama Tel Örgü

Galvaniz kaplamalı çelik teller pvc ile kaplanarak tamamen korunaklı hale gelir. Bu sayede ise uzun yıllar dayanıklılık sağlanır. Özellikle daha estetik tel örgü çözümü isteyen müşteriler; özellikle site veya villa bahçesi çevreleme uygulamalarında pvc kaplamayı tercih etmektedirler.

Galvaniz Çelik Tel Örgü

Yukarıda bahsettiğimiz gibi örgülenmiş çelik teller sıcak daldırma galvanizden oluşmuştur. Ağırlığı tercihe göre değişebilir. Genelde pvc’den önce tercih edilir. Bunun nedeni pvc tel örgülerin daha maliyetli olmasıdır. Dayanıklılık açısından aslında çokta farklılık yoktur

Tel Örgü Tercih Nedenleri

Öncelikle en çok bilinirliği yüksek çit uygulamasıdır. Ve en azından 100 yıllık bir tarihi vardır. Kullanışlılığına şüphe yoktur. Çünkü panel çitlerde olduğu gibi dış mekandan bağınızı kesmeden size ucuz bir çit çevreleme imkanı sunar. Dayanıklılığı evladiyeliktir. Özellikle askeri alanlar ve yüksek güvenlik arzulanan arazilerde kullanımı oldukça meşhurdur ve güvenliği, sağlamlığı artırmak amacı ile düzlemsel jiletli tel veya dikenli tel ile birlikte uygulanabilir.

Askeri alanlar, okul bahçeleri, boş arsalar, devlet arazileri, yüksek güvenlik talep edilen yerlerde boyutları ve kalınlığı gözden geçirilerek kullanılabilir.

WeCreativez WhatsApp Support
ADANA TEL ÖRGÜ Online Destek
Merhaba. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazınız.
Call Now Button