Panel Çit

ADANA PANEL ÇİT SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

ADANA VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

Çit sektörüne öncülük eden ADANA Çit Sistemleri panel çit ve tüm çit sistemleri alanlarında malzemenin üretiminden uygulanmasına kadar hizmet veriyor. Single Panel Çit, Yüksek Güvenlik Çiti, Double Panel Çit, Demzor Single Panel Çit, Demfor Panel Çit ve Deko Demfor Panel Çit modelleri ile birlikte 6 ayrı ürün çeşidi sunuyor.

Ürün çeşitliliğinin sebebi ise panel çit kullanım alanlarına ve istenilen malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.

Panel Çit Nedir?

Sınır belirleyici özelliğinin yanı sıra panel çit, çevre güvenliğini de sağlayan ve aynı zamanda her mekana dekoratif ve estetik görsellik kazandıran bir tel örgü sistemidir.

Panel Çit Özellikleri

Tel örgülü yapısından dolayı panel çit simetrik, şık ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Panel çitlerin tel kaplamaları, galvaniz üzerine statik boya uygulanarak yapılmaktadır. İkinci aşama dikim aşamasıdır. Panel çitlerin dikim aşamasında kullanılmakta olan kaplama yine statik boya kullanılarak yapılmaktadır. Fakat bu kez statik boya, elektro galvaniz üzerine uygulanmaktadır.

Genel özelliklerine bakacak olursak panel çitler şu şekildedir.

  • Panel çit yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasında değişiklik göstermektedir.
  • Panel çit, çift tel’den üretilmektedir.
  • Montaj esnasında plastik klipsler kullanılmaktadır.
  • Montaj esnasında kullanılacak olan plastik klipslerin sayısı, montajı yapılacak olan panel çit yüksekliğine göre belirlenmektedir. Yüksek olmayan panel çit için daha az plastik klips kullanılırken, fazla yükseklikte olan panel çit için daha fazla sayıda klips kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 100cm yüksekliğindeki bir panel çite 2 adet plastik klips kullanılırken, yüksekliği 120cm ile 150cm arasında olan panel çitler için 3 adet, yüksekliği 200cm olan bir panel çit için ise 4 adet plastik klips kullanılmaktadır.
  • Renk seçenekleri tamamen tüketicinin tercihinde olup, her türlü renkte panel çit üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Panel Çit Fiyatları

Kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre panel çit fiyatları değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Çit sistemleri işlemlerinde panel çit hizmeti için de çelik dübel, profil kepçesi ve profil kapağı gibi çiti destekleyici aksesuarlar adet üzerinden satışa sunulmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
ADANA TEL ÖRGÜ Online Destek
Merhaba. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazınız.
Call Now Button