Kafes Tel Örgü

ADANA KAFES TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

ADANA VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

PVC KAPLI KAFES TEL ÖRGÜ

PVC kaplı tel örgü, sıcak batırma galvanizli tel üzerine muhtelif kaplama kalınlıklarında istenilen RAL renk fihristindeki renklerden seçilerek kaplanır. Uzun ömürlü olması ve görüntü renkliliğinden dolayı çit sistemleri ve dikenli tel için seçim nedenidir.

Güvenlik gerektiren her yerde dayanıklı tel örgü kullanılır. Tel örgü kullanım alanları genelde çiftlikler, askeri alanlar, havalimanları, fabrika depo ve ambarları, parklar, bahçeler, otobanlar, sanayiler gibi koruma ve hudut tanımlama emelli tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber tel örgüler de lüzumlar ve zevkler istikametinde spektrum kazanmıştır. Bahçe etraflarında, spor kuruluşlarında, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site etraflarında ve öbür güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin bir hayli cinsi bulunmaktadır.

Tel örgü yaptırmak isteyen bireyler ya da müesseseler dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım emellerine en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi emelle lüzum dinlendiği ve kullanıcının temennileri tercih evresinde ehemmiyetlidir. Bireyler tel örgü tercihlerinde kesinlikle çitlerin ve tel örgülerin özellikleri mevzusunda uzman olan şahıslardan bilgi almalı, tercihlerini bu istikamette gerçekleştirmelidir. Mahsulde kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın şartlarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava koşullarına karşı mukavemetli tel örgü ve çitler seçim edilmelidir.

PVC Kaplı Kafes Tel İmalatlarımızda çap ve göz aralığı hassasiyetinde +- %1 hoşgörüyle otomatik makinalarda 6m genişliğe kadar tek parça yapım edilmektedir.

Kullanım Alanları

Özel Güvenlik Bölgeleri, Meskun Mahaller, Spor Kompleksleri, Özel Araziler, Bahçe Çerçeveleri, Muhtelif Endüstriyel işlerde, Çelik Konstrüksiyonlu Uygulamalar, Çiftlikler, Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Depo ve Ambarları, Tarlalar, Koruma ve Hudut Tanımlama Emelli Tüm Alanlar, Parklar, Bahçeler, Fabrikalar, Otobanlar, Organize Sanayi Siteleri, Siteler…

WeCreativez WhatsApp Support
ADANA TEL ÖRGÜ Online Destek
Merhaba. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazınız.
Call Now Button