Jiletli Tel Örgü

ADANA JİLETLİ TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

ADANA VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

Jiletli tel ince sırayla dizilmiş tellerden oluşur. Güvenlik yaratmak için kullanılır. Bariyer görevi gören bir sistemdir. Uzun demir sütunları güvenliğinizi sağlar.

Düz Hatlı Jiletli Tel Nedir?

Ülkemizde en yaygın olarak yeşil ve gri renkleri görülür, fırın boyası ile boyanır ve klipsizdir. Klipsiz olması düz hatlı jiletli telin daha modern bir görünüme sahip olması demektir. Yeni teknoloji makineler ile üretilir. Diğer jiletli tellere göre daha ince bir yapıya sahiptir. İnce olmasından dolayı alt alta, birkaç sıra halinde dizilebilirler.

Yapımı ve montajı hesaplıdır. Çoğunlukla karşımıza girilmesi sakıncalı olan yerler ve güvenlik sağlanması amaçlanan özel mülklerde görülürler.

Dekor veya estetik amaçlı olarak kullanımı yaygın değildir. İnce, paslanmaz demiri teller üzerine jiletlerin geçirilmesi ile düz hatlı jiletli tel oluşur. Jiletlerin altındaki demir sütunların araları boşlukludur. Bunun sebebi alanın neden yasaklandığının anlatılmak istenmesi ve merak duygusuna kapılıp jiletli telleri aşmak isteyen insanları önlemektir.

Yan yana dizili jiletleri ile düz hatlı jiletli tel art niyetlere karşı caydırıcı bir unsurdur. Demir sütunlar olası devrilmeyi engellemek için sağlam şekilde üretilirler. İstenen uzunlukta, demirler üzerine çekilebilirler. Jiletli teller manüel olarak çekilmemelidirler.

Zarar verici yapıya sahiptirler. 0 paslanmaz çelikten yapılırlar. Demir sütunları güçlendirilmiş demirden yapılır.

Kırmak, bükmek, kesmek imkânsız denebilecek kadar zordur. Düz hatlı jiletli telin alt kısmının yapılması uzun sürse de jiletli tel çekimi uzun sürmez.

Düz hatlı jiletli tel bir yerin terk edildiğini belirtmek amacı ile de kullanılır. Terk edilen yerin korunmasını sağlamak üzere dizilirler. Jiletli teller istenen uzunlukta ve jilet istenen sivrilikte yapılabilir. Güvenliği sağlamak esas amaçtır.

Demir dikmeler arasındaki boşluklar belirli hesaplara dayanırlar. Yanlış bir hesap estetik ve teknik olarak jiletli telin bozulmasına neden olacaktır. Jiletli teller için kalite önemli bir unsurdur. Kalitesi yetersiz olan jiletli teller kolay paslanacak ve kolayca bükülür yapıda olacaklardır.

Kalite jiletli tellerin vazgeçilmezidir. Sınırsız olarak gerdirilebilirler. Kopma durumu söz konusu değildir. İklim koşullarından etkilenmezler. Fırın boyası ile boyanırlar ve solma görülmez. Demirlerde kar yağışına bağlı olarak aşınma görülmez. Oksitlenmeyen maddelerden yapılırlar. Sağlam demirleri aşmak zordur. İnce yapılarından dolayı alt alta olmak suretiyle istenen miktarda jiletli tel işlenebilir. Jiletler sıktır ve yan yana olarak dizilirler. Küçük jiletlerden oluşurlar. Her yıl en az 5 insan düz hatlı jiletli telleri aşmaya çalışmalarından dolayı hastaneye kaldırılıyor.

Jiletli telleri aşmaya çalışmanın sonucu çok yaralayıcı olabilir. Jiletli teller inşaatlardaki yaralanmayı en aza indirgemek amacı ile de yapılabilirler. Art niyetli eylemleri uzakta tutmak için göz korkutucu bir yöntemdir. Paslanma olmaması insan sağlığına zarar vermemek için idealdir. Çin’den gelen bazı ürünler dışında paslanma bu tip tellerde görülmez.

Tel Fiyatları

Jiletli tel fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Düz Hatlı Jiletli Tel Kullanım Alanları;

  • Parklar ve bahçeler
  • Yol kenarları
  • Siteler
  • Villalar
  • Sanayi bölgeleri
WeCreativez WhatsApp Support
ADANA TEL ÖRGÜ Online Destek
Merhaba. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazınız.
Call Now Button