Dikenli Tel Örgü

ADANA DİKENLİ TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

ADANA VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

Dikenli teller daha çok arsa bağ bahçe çevresine yapılan kafes telleri üzerine çekilmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber tel örgüler de gereksinimler ve zevkler istikametinde spektrum kazanmıştır. Bahçe etraflarında, spor kuruluşlarında, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site etraflarında ve değişik güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin bir hayli cinsi bulunmaktadır.

Tel örgü yaptırmak isteyen şahıslar ya da müesseseler dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım emellerine en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi emelle lüzum dinlendiği ve kullanıcının temennileri tercih düzeyinde ehemmiyetlidir. Şahıslar tel örgü tercihlerinde kesinlikle çitlerin ve tel örgülerin özellikleri mevzusunda uzman olan bireylerden bilgi almalı, tercihlerini bu güzergahta gerçekleştirmelidir. Mahsulde kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın şartlarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava koşullarına karşı mukavemetli tel örgü ve çitler seçim edilmelidir.

Kullanım Alanları

Özel Güvenlik Bölgeleri, Meskun Mahaller, Spor Kompleksleri, Özel Araziler, Bahçe Çerçeveleri, Muhtelif Endüstriyel işlerde, Çelik Konstrüksiyonlu Uygulamalar, Çiftlikler, Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Ambarları, Tarlalar, Koruma ve Hudut Tanımlama Emelli Tüm Alanlar, Parklar, Bahçeler, Fabrikalar, Otobanlar, Organize Sanayi Siteleri, Siteler…

WeCreativez WhatsApp Support
ADANA TEL ÖRGÜ Online Destek
Merhaba. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazınız.
Call Now Button