Çim Çit

ADANA ÇİM ÇİT SİSTEMLERİ

HİZMETLERİMİZ

ADANA VE ÇEVRE İLLERE HİZMETİZ BULUNMAKTADIR

Yapay çimden oluşan Çim Tel ürünlerimiz ile iç ve dış mekanlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimizin çerçeve kısmı elektrostatik boya ile kaplıdır.

Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim ise özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir . Alev alma, solma, bozulma ve dökülme olmamaktadır. Yıkanabilme ve boya tutmama özeliklerine sahiptir

İstenilen ölçü ve şekilde montaj yapılabilir.

Kullanım Alanları

Bahçe Çiti uygulamaları, cafe ve restorant, yol kenarları, park ve tüm çevre düzenlemelerinde.

Çim Çit Sistemleri modern bir çit sistemimizdir. Mimari açıdan ve doğal bir görünüm kazandırmak istediğiniz ortama bahçenize,evinize,işyerinize,kafenize uygulanabilir. İstediğiniz ölçülerde ve şekillerde hazırlanılabilir. Doğal çim rengindedir, rengide solmayacak bir şekilde üretilmektedir. Sıcak daldırma Galvaniz üzeri Pvc ve UV korumalı tellere uygulanarak üretilmiştir Tüm sene boyunca 4 mevsimde yeşil bi çim çit görünümü isterseniz Dekora ÇİM ürününü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çim Çit Sistemleri alev almaz, rengi solmaz özellikte olup soğuğa da dayanıklıdır.

Çim Çit, çevre düzenlemede kullanılan gayet şık ve çokça tercih edilebilen bir sistemdir. İstenilen boyutlarda üretilebilen ve bu boyutların büyük, küçük ya da standart olmasına göre fiyatlandırma yapılan Çim Çitler fazlasıyla göze hitap etmektedir. Park ve bahçelerde belediyeler tarafından yaptırılan ve şık görüntüsüyle dikkat çeken Çim Çitler doğal çimlere oranla daha uzun ömürlüdür ve daha geç yıpranır. Çünkü doğal çimler oldukça çabuk yıpranmaktadır. Bu yüzden süs olarak kullanılmaya elverişli değillerdir. Süs olarak kullanılıyor olsalar kısa sürede çürür ve hem çevre kirliliğine hem görüntü kirliliğine sebep olurlar. Fakat Çim Çitler yapay olduğu için böyle bir problem teşkil etmemekte, doğal çim kadar bakım işlemi gerekmemektedir.

Çim Çit kaplama ise belirlemiş olduğunuz tüm alanın Çim Çit ile kaplanmış olmasıdır. Ayrıca Çim Çit kaplama, Çim Çitden farklı olarak daha geniş bir alanı kapsamaktadır. Çim Çit çevre düzenleme sisteminde oluşması istenen esas durum malzemenin kalitesi ve dayanıklılığıdır. Çim Çit kaplama ise estetiğe daha fazla önem vermektedir. Belirlenen alanda istenilen görünüm elde edilmektedir ve bu zorlayıcı olmamaktadır. Çim Çit kaplama ile istediğiniz herhangi bir bölgeyi doğal yeşil bir görünüme kavuşturabilir, doğa manzarasını sürekli olarak yakınınızda hissedebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
ADANA TEL ÖRGÜ Online Destek
Merhaba. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazınız.
Call Now Button